Language

Kalite Politikamız

1983 yılından beri sağlık sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz başarılı AR & GE projeleri ile Türkiye’de pek çok ilke imza atarak, İmmünohematolojik test tanı kit ve cihaz ürünlerini  tıbbi teknolojiler ve çözümler ile üreterek insan sağlığına hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Dia Pro, yerel ve uluslararası standartları ve GMP gerekliliklerini,  üretimlerinde ve diğer tüm uygulamalarında tam olarak yerine getirir ve ürünlerinin kalitesiyle, insan sağlığına en üst düzeyde güvenle hizmete sunar.  Dia Pro, kalite yolculuğuna ISO 9001:2015, ISO 13485:2012, CE (98/79/EC  ve 93/42/EEC) gibi birçok uluslararası sertifikayı bünyesine katarak ilerlemeye devam etmektedir.

Hammadde girişinden, ürünün müşteriye ulaşması sürecine kadar alanında uzman personeli, modern teknoloji ile temiz odalarda gerçekleştirilen üretimleri ve etkili kalite yönetim sistemi uygulamaları ile müşteri odaklı vizyonu benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın öncelikleri arasındadır. Bunun için müşteri şikâyetleri, değişiklik kontrolleri, risk yönetimi, düzeltici-önleyici faaliyetler, personel eğitimleri ve iç/dış denetimlerle kalite yönetim sistemimizde devamlılık sağlamak ve sürekli iyileştirmek temel felsefemizdir.

Dia Pro üretim tesislerinde çevreye duyarlı teknolojilerle yurt içi ve yurt dışı pazarına üretim yapan firmamız ülkemize, milli gelirimize ve istihdama katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır.

Dia Pro Tıbbi Ürünler Sanayi ve Tic A.Ş. Kalite Politikası

  1. In Vitro diagnostik endüstrisinin gereksinimlerini karşılayan çevre dostu ürünler geliştirilmesi
  2. Üretimin ve diğer uygulamaların mevzuatların getirdiği yasal gerekliliklere uygun koşullarda yapılması ve bu gerekliliklerin sürekli takibi ile uygulamaların güncel tutulması
  3. Kuruluşumuzun her birimince benimsenmiş bir Kalite Sisteminin oluşturularak; sürekli iyileştirmeler ile güncel ve etkili tutulması
  4. Invitro diagnostik endüstrisinde elde edinilen teknoloji ve bilgi birikimlerinin çevre vb. diğer endüstrilerde kullanımına kaynak sağlanması
  5. Personel eğitimlerinin sürekli ve güncel tutulması ile ürün kalitesinin arttırılması yönünde çalışmalarda bulunulması.
  6. Satış ve üretim faaliyetlerinde müşteri odaklı çalışıp, müşteri memnuniyetinin sürekli olarak maksimumda tutulması